AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

Projekts “Rotaļlietu simfonija”

LNK Labdarības Fonds kopā ar LNK Industries atbalstījis vērienīgo projektu “Rotaļlietu simfonija.”

Projekts “Rotaļlietu simfonija” ir īpaši organizēts Ziemassvētku labdarības koncerts visai ģimenei, kuru decembra izskaņā apmeklēja 600 klausītāji – tostarp bērni no palīgskolām, daudzbērnu ģimenēm un trūcīgo ģimenēm. Koncerta laikā bērniem tika saziedotas vairāk nekā 800 rotaļlietas. Veiksmīgā tandēmā ar mūzikas aģentūru Hermaņa Brauna fonds, “Rotaļlietu simfonija” tiek organizēta jau vairākus gadus – arī LNK Labdarības Fonda atbalsts projektam ir ilggadējs.

Šāds labdarības virziens izvēlēts, jo “Rotaļlietu simfonija” iemieso fonda prioritātes – sniegt atbalstu sarežģītās un grūtās dzīves situācijās nonākušajiem bērniem, kā arī dāvāt svētku brīnuma sajūtu maģiskajā Ziemassvētku laikā!

Šogad kopumā tika sniegta palīdzība 2000 EUR apmērā fonda organizatoriskajām vajadzībām. Šī reize no citām atšķīrās arī ar atbalsta veidu – daļa no pasākuma laikā saziedotajām rotaļlietām tika nodotas tālāk citām labdarības organizācijām: fondam “Bērnu rīts” un biedrībai “Latvijas Audžuģimeņu asociācija”. Ar abām labdarības organizācijām LNK Labdarības Fondam ir ilggadēja sadarbība.

No sirds priecājamies palīdzēt mazajām sirsniņām un pateicamies ikvienam, kurš pasākumā noziedoja kādu mīļu rotaļlietu!

Citas ziņas

Projekta “H3B” būvniecība turpinās Būvdarbi Rīgas vēsturiskajā centrā Hanzas ielā, Rīgā, kur top  A klases dzīvojamais nams, rit pilnā sparā. Daudzdzīvokļu ēka ar komercplatībām pirmajā stāvā, ir lielākais civilās būvniecības projekts, ko…

“Jo vecāks, jo sentimentālāks”, tā sevi intervijā laikrakstam “Dienas Bizness” raksturo AS “LNK Industris” valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs. “Esmu kļuvis par visai sentimentālu cilvēku. Diezgan lielu daļu laika es veltu dažādām labdarības…