AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

Atbalsts patversmei “Kaķu māja”

Atbalsts patversmei “Kaķu māja”

Lai atbalstītu Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Veterinārmedicīnas fakultātes (VMF), Mazo dzīvnieku patversmes  darbības nodrošināšanu AS “LNK Industries” sadarbībā ar nekustamo īpašumu aģentūru “Latvia Sotheby’s International Realty” Latvijā patversmei ziedo 10 000 eiro.

LBTU VMF Mazo dzīvnieku patversme, kuras rīcībā ir arī jaunā patversmes kaķu novietne  – “Kaķu māja”, kas pērn pavasarī ar AS “LNK Industries” un “LNK Labdarības fonds” atbalstu tika atklāta Jelgavā, ir ēta, droša un skaista mājvieta dzīvniekiem, kuri gaida adopciju. Dzīvnieki tagad mitinās modernās telpās, tomēr kaķu uzturēšana un aprūpe katru dienu prasa nopietnus papildus izdevumus. Tādēļ, lai ikdienas vajadzībām nepieciešamās lietas, kā piemēram, skaidu granulas pakaišiem,   dzīvniekiem patversmē kādu laiku būtu pietiekošā daudzumā, lai pabeigtu telpu labiekārtošanu, segtu veterināros pakalpojumus un citas saimnieciskās lietas, uzņēmumi AS “LNK Industries” un “Latvia Sotheby’s International Realty” kopīgā akcijā ziedoja VMF Mazo dzīvnieku patversmei papildus līdzekļus.

Lai šī vieta bez saimnieka un aprūpes palikušiem kaķiem “Kaķu māja” ir vēl patīkamāka, kurā cilvēkiem izvēlēties un iepazīties ar savu nākamo četrkājaino ģimenes draugu, AS “LNK Industries” un “Latvia Sotheby’s International Realty” kopīgais atbalsts ir ļoti nozīmīgs.

Šīs nav vienīgais AS “LNK Industries” atbalsts mūsu četrkājainajiem draugiem. 2022. gada rudenī ar uzņēmuma atbalsu atklātā un jau veiksmīgi darbojas kaķu māja Pārdaugavā, Kauguru ielā 10. “Kaķa sirds”, kur vienā ēkā ir apvienota patversme un veterinārā klīnika. Projekts realizēts “LNK Labdarības fonds” un kaķu glābšanas brīvprātīgo organizācijas “Kaķu palīdzības centrs “Remi”” sadarbības rezultātā.

Citas ziņas

Projekta “H3B” būvniecība turpinās Būvdarbi Rīgas vēsturiskajā centrā Hanzas ielā, Rīgā, kur top  A klases dzīvojamais nams, rit pilnā sparā. Daudzdzīvokļu ēka ar komercplatībām pirmajā stāvā, ir lielākais civilās būvniecības projekts, ko…

“Jo vecāks, jo sentimentālāks”, tā sevi intervijā laikrakstam “Dienas Bizness” raksturo AS “LNK Industris” valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs. “Esmu kļuvis par visai sentimentālu cilvēku. Diezgan lielu daļu laika es veltu dažādām labdarības…