AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

Par mums
Objekti, kas maina mūsu reģiona panorāmu

“LNK Industries” ir Baltijas reģionā atzīta kompānija ar stratēģisku mērķi būt par izteiktu līderi ambiciozu un sarežģītu būvniecības projektu realizēšanai ģenerāluzņēmēja statusā. 

Mūsu uzņēmums izceļas ar nemitīgām inovācijām, jaudīgiem cilvēkresursiem un izkoptu projektu vadības sistēmu, unikālām inženiertehniskām kompetencēm un ar spēju nodrošināt vissarežģītāko projektu pilna cikla realizāciju. 

Previous
Next

“LNK Industries” specializējas četrās galvenajās jomās:

  • Industriālo un komerciālo objektu būvniecība
  • Dzīvojamo ēku būvniecība
  • Civilā būvniecība
  • Hidrotehnisko būvju būvniecība.

Klienti var paļauties uz “LNK Industries” iekšējo dzelzsbetona un tērauda konstrukciju ražošanas resursiem un mūsu jaudīgajām un modernajām iekārtām, kā arī smagās tehnikas parku.

Pateicoties mūsu plašajiem resursiem, mēs esam uzticams būvniecības partneris, kas var saviem klientiem palīdzēt samazināt projekta izmaksas, — mēs dodam solījumus, kurus varam izpildīt.

Kompetences
Jaudīga inženierijas domnīca, kas tapusi uz motivētu inženieru komandas un kvalificēta darbaspēka bāzes
Īsākas piegādes ķēdes, pateicoties pašu ražošanas jaudām un plašajam būvtehnikas parkam
Daudzveidīgu kompetenču sinerģija un pieredze hidrotehniskajā, pazemes un virszemes būvniecībā, kas rada papildu vērtību klientiem
Mūsu desmitiem gadu ilgā praktiskā būvniecības pieredze garantē efektīvu projektu izstrādi
Mūsu inovatīvā pieeja apvienojumā ar ilggadējo pieredzi un industrijas labākās prakses ieviešana ļauj piedāvāt klientiem projektu realizāciju “no A līdz Z”
Augoša ekspertu komanda, mērķtiecīga klātbūtne reģionā

Mūsu gadu desmitiem ilgā izaugsme, ko raksturo daudzi nozīmīgi attīstības posmi un projekti, nebūtu iespējama bez mūsu vairāk nekā 100 augstas raudzes profesionāļu komandas un tās augstajiem darba standartiem.

Orientējoties uz Baltijas reģionu, mēs esam uzkrājuši ievērojamu pieredzi un izveidojuši izcilu projektu portfeli, saglabājot savas līderpozīcijas būvniecības nozarē.

Pieeja
Vide, kas veido mūs un kuru veidojam mēs

Nemitīgi cenšamies būt vēl labāki

Kopš “LNK Industries” dibināšanas mēs zinām, ka, tiecoties būt labāki, radām zināšanas un pievienoto vērtību. Tagad mūsu klienti ir ieguvēji — viņiem piedāvājam gadiem krātās zināšanas un pieredzi projektu īstenošanā no ieceres līdz nodošanai ekspluatācijā, kā arī izmantojam savas ražotnes iespējas.

Uzticamība integrētā pieejā

Pateicoties mūsu uzņēmuma integrētajai struktūrai, varam nodrošināt īsākas piegāžu ķēdes un tādējādi arī lielāku ticamību projekta īstenošanai kopumā. Tas ļauj mums būt sekmīgiem, arī strādājot ar ļoti sarežģītiem projektiem, un sniegt priekšrocības laika, izmaksu un kvalitātes ziņā.

Projektēšana, kas rada papildu vērtību

Inovatīva, vienlaikus uzticama un precīza inženierija ir mūsu DNS. Mēs lepojamies, ka spējam pielāgot inovatīvus, reizēm iepriekš neparedzamus risinājumus katram projektam, ko uzņemamies īstenot.

Rūpes par cilvēkiem un viņu labklājību

Tas ir vienkārši — mēs strādājam droši vai neuzņemamies darbu vispār. Drošai un raitai cilvēku sadarbībai jābūt būvniecības nozares pamatā. “LNK Industries” rada vidi, kas balstīta uz savstarpēju cieņu starp visiem darbiniekiem.

Komanda
Padziļināta kompetence, plaša pieredze
Mūsu darbības pamatā ir cilvēki. Mūsu darba attiecības balstās uz uzticēšanos un rūpēm citam par citu, pievēršot pastiprinātu uzmanību mūsu daudzveidīgās un multikulturālās komandas drošībai un labsajūtai. Tāpēc lielākā daļa darbinieku izvēlas mūsu uzņēmumā palikt visas savas karjeras garumā.
“LNK Industries” augsti kvalificētajā kolektīvā ir vairāk nekā 150 inženieru, gandrīz 100 tehnikas operatoru un aptuveni 200 profesionālu celtniecības speciālistu. Uzņēmuma pieredzējusī vadība un pašaizliedzīgie darbinieki spēj veiksmīgi pārvarēt izaicinājumus, apvienojot jaunas idejas ar esošajām prasmēm un zināšanām.
Padome
LNKI Team_04

Davids Lipkins

Padomes priekšsēdētājs

LNKI Team_14

Andrejs Subočs

Padomes priekšsēdētāja vietnieks

Uzņēmuma vadība
LNKI Team_10

Artjoms Milovs​

“LNK Industries” valdes priekšsēdētājs

LNKI Team_09

Kaspars Ratkevičs​

“LNK Industries” valdes loceklis

Genadijs_Kamkalovs_atlase_web_lapa_

Genadijs Kamkalovs

Direktors

Departamentu vadība
LNKI Team_12

Sergejs Komarovs

Civilās būvniecības projektu direktors

LNKI Team_13

Staņislavs Kumpiņš

Tehniskais direktors

LNKI Team_06

Elvita Riekstiņa

Dokumentu sistēmu vadītāja

LNKI Team_03

Andrejs Bočkarjovs

Infrastruktūras projektu ražošanas direktors

LNKI Team_01

Vadims Bogdanovs

Tehniskais direktors infrastruktūras projektu realizācijas jautājumos

LNKI Team_02

Aleksandrs Stasens

Tehniskās nodaļas vadītājs

LNKI Team_11

Nataļja Dolgušina

Galvenā grāmatvede

LNKI Team_05

Deniss Evins

Informācijas tehnoloģiju departamenta vadītājs

LNKI Team_08

Jūlija Belkina

Mārketinga nodaļas direktore

“LNK Industries” ir profesionāla, augsti kvalificētu un sertificētu inženieru komanda.
Komandas pamatvērtības
Neatlaidība

Grūtības nav šķērslis ceļā uz mērķi. Mūsu apņemšanās veikt darbu nozīmē, ka mēs garantējam izcilu rezultātu neatkarīgi no sarežģījumiem, ar kuriem var nākties saskarties projekta laikā.

Atvērtība izaicinājumiem

Vērienīgi projekti un sarežģīti apstākļi? Lai notiek! Jo sarežģītāks uzdevums, jo aizrautīgāk mēs to risinām. 

Profesionālā izaugsme

Nekad neapstāties pie sasniegtā — tas ir viens no mūsu komandas vadmotīviem, kam sekojam ceļā uz nepārtrauktu izaugsmi. 

Kvalitāte bez kompromisiem

Ētiska, godīga un taisnīga rīcība saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un noteikumiem ir mūsu izcilības formulas neatņemama sastāvdaļa. 

Domāšana ārpus rāmjiem

Nestandarta situācijas nevar atrisināt ar standartizētu pieeju. Mūsu uzkrātā pieredze ļauj mums ar pārliecību un radošu prātu skatīties nākotnes izaicinājumu virzienā. 

Elastīga pieeja

Mēs labi jūtamies nepārtraukti mainīgā pasaulē un vienmēr esam gatavi tai pielāgoties: gan jaunām likumu normām, gan jauniem materiāliem, gan biznesa videi un klimatiskajiem apstākļiem. 

Uzticamība

Mēs paļaujamies uz ikvienu profesionāli, kas strādā mūsu komandā, jo katrs no viņiem zina — reputācijai ir vislielākā vērtība. Tas, savukārt, padara mūs par uzticamu partneri visiem mūsu sadarbības partneriem. 

Vides un darba aizsardzība

Darbinieku veselība un augstākie drošības standarti ir prasības, no kurām mēs neatkāpjamies. Tas pats attiecas uz vides aizsardzību, un mēs sagaidām šādu attieksmi arī no visiem mūsu piegādātājiem un sadarbības partneriem. 

Misija
Ceļā uz vērienīgiem rezultātiem

Veicinām inovācijas un izmantojam mūsu inženiertehniskās domnīcas sniegtās zināšanas

Nemitīgi palielinām būvniecības un projektu vadības procesu efektivitāti

Vienmēr varam paļauties uz savu komandu, kas sastāv no vairāk nekā 150 inženieriem un 200 kvalificētiem štata celtniecības speciālistiem

Mēs lepojamies ar vairāk nekā 100 transporta vienību lielu tehnikas parku, ko vada profesionāli operatori

Nodrošinām dažādu projektu realizācijas stadiju vienotu uzraudzību un vadību

Garantējam nemainīgi augstu kvalitāti un konsekventu projektu izpildi

Sarežģītu projektu izpilde “no A līdz Z”

“LNK Industries” ir atzīts par inovatīvu un dinamisku tirgus līderi sarežģītu un ambiciozu būvniecības projektu realizēšanā. Esam būvējuši un rekonstruējuši virkni ievērojamu objektu: vēsturisko Mežaparka Lielo estrādi, Daugavas stadionu Rīgā un citus nozīmīgus sporta objektus, zinātnes un inovāciju centru VIZIUM, 

Latvijas Universitātes Zinātņu māju, “Rail Baltica” dzelzceļa stacijas un saistītās infrastruktūras izbūves projektu lidostā “Rīga”. Šie un daudzi citi mūsu realizētie projekti maina mūsu ikdienu un apkārtējo vidi. Mēs lepojamies ar to, ka esam nozīmīga šo pārmaiņu daļa.

Vīzija
Godprātīga un atvērta uzņēmējdarbība
Nepārtraukta pilnveide

Jau kopš “LNK Industries” dibināšanas mēs zinām, ka nepārtraukta tiecība pēc uzlabojumiem garantē unikālu zināšanu uzkrāšanos. Mūsu klienti augstu novērtē iespēju savos projektos pielietot unikālās zināšanas, ko “LNK Industries” ir uzkrājusi, daudzu gadu garumā realizējot sarežģītus būvniecības projektus, tostarp veicot apvienotos projektēšanas, ražošanas un būvniecības darbus. 

Integrēta pieeja — uzticamības stūrakmens

Pateicoties mūsu integrētajai uzņēmuma struktūrai, mēs varam nodrošināt īsākas piegādes ķēdes un lielāku drošību visam projektam. Tas ļauj mums veiksmīgi realizēt ļoti sarežģītus projektus un sniedz priekšrocības laika, izmaksu un kvalitātes ziņā. 

Labdarība

Pirms vairāk nekā desmit gadiem dibinātais LNK labdarības fonds atbalsta tos, kam tas ir visvairāk nepieciešams, piemēram, bērnus un pieaugušos ar smagām veselības problēmām un īpašām vajadzībām un maznodrošinātas ģimenes. Fonds atbalsta arī sportu, kultūru un izglītību, kā arī rūpējas par slimiem un nelaimē nonākušiem dzīvniekiem.

Mūsu atbalstīto organizāciju vīzija un mērķi vieno un iedvesmo arī mūs. Mēs atbalstām tādas organizācijas kā palidzesim.lv, Rēzeknes autisma biedrība, bezvests.lv, kaķu palīdzības centrs “Remi”, labdarības fonds “Bērnu rīts” un citas. Jau vairākus gadus “LNK Industries” turpina tradīciju ziedot sezonas reprezentācijas dāvanām paredzēto budžetu dažādām labdarības organizācijām. Tādas organizācijas kā krīzes centrs “Marta” vai SOS bērnu ciemati katru gadu saņem atbalstu vismaz 30 000 eiro apmērā. Šāds atbalsts palīdz mainīt cilvēku dzīvi un padara pasauli par labāku vietu mums visiem.

Partneri