AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

Renaissance
Vieta
Rīga, Latvija
Pasūtītājs
SIA Renaissance Residence
Projekta veids
Projekta autori
SIA SARMA & NORDE Arhitekti
Uzsākts
2020. gadā 
Nodots ekspluatācijā
2022. gadā

Renaissance dzīvokļu projekts apvieno novatoriskas idejas. Minimālistiska elegance, neapstrādātas formas un eksponēta betona elementi raksturo ēkas unikālo arhitektūras stilu. Līdz ar Renaissance būvniecību, pilsētā ir ienākusi jauna, mūsdienīga dzīves telpa.

Renesanses iedvesmotā dzīvokļu ēka atrodas Vesetas ielā, starp pilsētas Kluso centru, kas plašāk zināms, kā pilsētas jūgendstila pērle, un Skansti, pilsētas centrālo biznesa rajonu.

Mūsdienu renesansi raksturo tīras un harmoniskas arhitektūras līnijas un proporcijas. Ēkas betona konstrukcijas izceļas ar savu apjomu un monumentālo tēlu, kā no ārpuses, tā arī iekštelpām. Ēka ir izcils mākslas un arhitektūras piemērs, kura būvniecībā izmantoti unikāli materiāli, apvienojot gan estētiskos, gan funkcionālos risinājumus. Kā piemēru var minēt stikla fasādes, kas iekštelpās ienes daudz dabīgo gaismu.

Renaissance dzīvokļu projekts izceļas ar arhitektūras izsmalcinātību un augsto kvalitāti. Plašās dzīvojamā telpa patiesi iedvesmo mājoklī ienest jaunas interjera dizaina vēsmas. Ēkā ir pieejami desmit dažādu izmēru dzīvokļi, sākot no vienstāvīgiem līdz divstāvīgiem penthouse tipa dzīvokļiem ar dubulto augstumu gan interjerā, gan fasādē. Katram dzīvoklim ir atvērta tipa plānojums un atsevišķa, no pārējās ēkas norobežota ārtelpa, kas sniedz netraucētu privātuma sajūtu. Turklāt dzīvojamai telpai nav robežu, un tā piedalās pilsētvides veidošanā.

Renaissance dzīvokļu projektam ir raksturīgs futūristisks dizains. Šajā projektā, vienlaikus samazinot enerģijas un citu resursu patēriņu, ir palielināta ēkas efektivitāte un komforts. Katrā dzīvoklī ir individuāls siltummezgls. Lai novērstu aukstuma tiltus starp terasēm un dzīvojamo telpu, ir uzstādītas termiskās barjeras, un stikla fasāde ir veidota no trīs kameru logiem ar ultravioleto (UV) absorbējošu pārklājumu. Mājoklis piedāvā arī vairākas viedās tehnoloģijas, tostarp attālinātus skaitītāju lasītājus, piekļuves kontroli ar čipu, PIN kodu un mobilo lietotni, kā arī domofonu, kas var atbildēt uz zvaniem no jebkuras vietas pasaulē.

Atbalstot ilgtspējas principus, Renaissance projektā ir pieejama elektroauto uzlādes stacija un ērtu atkritumu šķirošanas telpu ar gaisa kondicionētāju.

Ziņas par projektu

LNK Industries būvētie objekti skatē “Gada labākā būve Latvijā 2022” gūst atzinību un godalgu. “LNK…
Dzīvojamā ēka “Renaissance”, kas pilsētvidi un Rīgas vēsturisko centru papildina ar arhitektoniski kvalitatīviem un oriģināliem…
Rīgā, Vesetas ielā 6 nodota ekspluatācijā jauna dzīvojamā ēka “Renaissance”, kas pilsētvidi un Rīgas vēsturisko…