AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

LNK Sporta Parks 1. kārta
Vieta
Rīga, Latvija
Pasūtītājs
SIA LNK SPORTA PARKS
Projekta veids
Projekta autori
SIA “BC Projects”
Uzsākts
2020. gada septembris
Nodots ekspluatācijā
2022. gada novembris

LNK Sporta parks ir daudzfunkcionāls sporta un atpūtas parks Daugavas labajā krastā. Parka izveide ir sen lolots sapnis. Šobrīd parks nodrošina plašas treniņu un sacensību iespējas, tajā skaitā profesionāli aprīkotus futbola, pludmales volejbola un tenisa laukumus. LNK Sporta parka teritorijā ir pieejami seši futbola laukumi, divi pludmales volejbola un tenisa laukumi gan komandu, gan nelielu grupu treniņiem. 

LNK Sporta Parks ir lielākā futbola sporta bāze Baltijā, kur vienlaikus pieejami vairāki futbola laukumi. Sporta un atpūtas parks atrodas Katlakalnā, kas ir 15 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra. Viena no tā priekšrocībām ir ērtā atrašanās vieta dažu minūšu gājiena attālumā no sabiedriskā transporta pieturas. 

Lai izbūvēt sporta parku, LNK Industries parka atrašanās vietā nojauca 31 ēkas, un laukumā sagatavoja zemi ar 4 mm precizitāti. Pirmajā kārtā LNK Industries izbūvēja 65,000 m2 lielu kompleksu, kas iekļauj divus dabīgos zālājus (16,448 m2), četrus mākslīgā seguma laukumus (13,851 m2) un dabīgā seguma iesildīšanās laukumu (1,350 m2). Papildus futbola laukumiem parkā ir pieejami pludmales volejbola un tenisa laukumi. LNK Sporta parks ir vienīgais sporta un atpūtas parks Latvijā, kura mākslīgais un dabīgais segums ir aprīkots ar laistīšanas sistēmu. Mākslīgā seguma laukumam laistīšana ir nepieciešama, lai saglabātu tā kvalitāti un vasaras karstumā spēle būtu patīkama.

Apmeklētāju ērtībai, LNK Sporta parkā ir pieejama tualetes, ģērbtuves ar dušām un rotaļu laukums bērniem. Teritorijā ir pieejama norobežota autostāvvieta, elektroauto uzlādes punkts un velosipēda novietnes. Vienlaikus parks ir arī veidots, lai nodrošinātu ērtu piekļuvi ar ratiņkrēslu.

Ziņas par projektu

Apgaismojuma uzstādīšana LNK Sporta parks Apgaismojuma uzstādīšanu LNK Industries veica LNK Sporta Parks būvniecības darbu…
Rīgā, Daugavas krastā atklāts Latvijā lielākais privātais sporta komplekss LNK Sporta parks Daugavas krastā, Lejupes…
Valdlaučos, Daugavas krastā, 65 000 m2 teritorijā top lielākais privātais daudzfunkcionālais sporta komplekss “LNK Sporta…