AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

Apgaismojuma uzstādīšana LNK Sporta parks

Apgaismojuma uzstādīšana LNK Sporta parks

Apgaismojuma uzstādīšanu LNK Industries veica LNK Sporta Parks būvniecības darbu ietvaros, kas turpinās vairākās kārtās.

Kopā ar pamatiem tika izbūvēti 4 apgaismojuma masti 41 metra augstumā ar kopējo prožektoru skaitu 64 gab. Liels izaicinājums bija ne tikai atrast vietu šo milzu konstrukciju montāžai, bet arī pamatu betonēšana, kas tika veikta ar skrupulozu precizitāti, jo augstuma pielaide ir mazāka par 10 mm un horizontālā nobīde mazāka par 5 mm. Lai uzstādītu šo apgaismojumu un sasniegtu vēlamo gaismas pārklājuma rezultātu tika izvērtēti visi riski, gan tribīnes jumts, apgaismojums ārpus laukuma, apkārtējo konstrukciju atstarojums, mastu augstums un slīpums. Turklāt darbi tika veikti pēc iespējas mazāk traucējot ikdienas treniņu un spēļu procesu.

Kā rezultātā izbūvētais apgaismojums ir pat labāks nekā UEFA, LFF noteiktās prasības. Tikai pateicoties izcilam komandas darbam objektā mēs esam ieguvuši perfektu rezultātu un varam lepoties ar to, ka patlaban šeit uzstādīta modernākā apgaismojuma sistēma Latvijā, un, iespējams, arī visā Baltijā.

Parka attīstītājs LNK Properties būvdarbus veic LNK Industries.

Citas ziņas

Projekta “H3B” būvniecība turpinās Būvdarbi Rīgas vēsturiskajā centrā Hanzas ielā, Rīgā, kur top  A klases dzīvojamais nams, rit pilnā sparā. Daudzdzīvokļu ēka ar komercplatībām pirmajā stāvā, ir lielākais civilās būvniecības projekts, ko…

“Jo vecāks, jo sentimentālāks”, tā sevi intervijā laikrakstam “Dienas Bizness” raksturo AS “LNK Industris” valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs. “Esmu kļuvis par visai sentimentālu cilvēku. Diezgan lielu daļu laika es veltu dažādām labdarības…