AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

Rīgas pils kastelas atjaunošanas projekts tuvojas noslēgumam

Aizvien skaidrāk iezīmējas noslēgums vienam no pēdējā desmitgadē iespaidīgākajiem atjaunošanas darbiem Latvijas mērogā – Rīgas pils kastelas atjaunošanas projektam. No būvniecības darbiem uz šo brīdi jau pabeigti 96% darbu.

Pabeigti grīdu un sienu apdares darbi vēsturiskajā remtera zalē, inženierkomunikāciju iestrāde, logu un virsmu restaurācija, metāla konstrukciju montāža, kāpņu montāža un atjaunošana, dolomīta plākšņu, cementa flīžu, durvju montāža kastelas dienvidu korpusa telpās.

Rīgas pils kastelas pārbūves un restaurācijas darbu galvenais mērķis ir vēstures mantojuma saglabāšana un mūsdienīgu muzeja telpu izveide. Šobrīd būvdarbi tiek veikti, ievērojot plānotos grafikus un jau pavisam drīz Latvijas Nacionālais vēstures muzejs varēs atgriezties savā vēsturiskajā mājvietā.

Kopējā Rīgas pils kastelas būvprojekta platība ir 11,9 tūkstoši kvadrātmetru; no tiem pašlaik pirmās un otrās kārtas būvdarbu rezultātā atjaunoti aptuveni 6,7 tūkstoši kvadrātmetru. Projekta kopējais budžets ir gandrīz 26 miljoni eiro.

Rīgas pils kastelas pirmās un otrās kārtas būvdarbus veic AS “LNK Industries”, pasūtītājs VAS “Valsts nekustamie īpašumi”, ieguldot Kultūras ministrijas piesaistīto valsts budžeta un ERAF finansējumu, Rīgas pils kastelas atjaunošana tiek veikta pēc PS “Rīgas Pils Kastelas projekts” izstrādātā būvprojekta. Būvuzraudzību veic SIA “Būvalts”. Projektu paredzēts pabeigt 2024. gadā.

Citas ziņas

Vairosim priekpilnus mirkļus kopā! LNK Industries un LNK Labdarības fonds ir apvienojušies kopīgā labdarības projektā, ar mērķi vairāk nekā 150 bērniem no bērnunamiem uzdāvināt iespēju apmeklēt cirka performanci “Alise Brīnumzemē”. Izrādes notiks…

Esam pabeiguši darbus objektā Ķekavas apvedceļš Mēs esam pabeiguši savus darbus objektā Ķekavas apvedceļš, kas ir daļa no autoceļa Rīga-Bauska-Lietuvas robeža (A7) un starptautiskā autoceļa E67 Via Baltica. Ķekavas apvedceļš ir pirmā vērienīgā…

LNK Industries sālsmaize jaunajā birojā V118 Mēs esam komanda, kas realizē ne tikai nozīmīgus projektus, bet arī izbaudām kopā būšanu ārpus būvlaukuma. Ik darba dienu mēs vadām būvdarbus virknē objektu, tādēļ satikšanās vienuviet,…