AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

LNK Industries iegūst atzinību konkursā “Ilgtspējība arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2023”.

“LNK Industries” par būvēto apartamentu ēku studentiem un jaunajiem profesionāļiem – “SHED Co living Riga”, kas atrodas Jelgavas ielā 8, Rīgā, konkursā “Ilgtspējība arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2023” saņem atzinību nominācijā “Ilgtspējīgākā ēka – publiskā ēka”.

Dienesta viesnīcu komplekss iekļaujas vēsturiskajā Jelgavas ielas apbūvē, veidojot sinerģiju ar Latvijas Universitātes mācību korpusiem. Ēkai pielietoti aktuāli apdares materiāli, veidots mūsdienīgs interjers, sakārtota vide, pārdomāts teritorijas labiekārtojums. Interjerā pielietots eksponētais betons un koks, fasādēs plašs logu stiklojums, apzaļumota jumta terase. 

Ēkā ir 240 studio tipa apartamenti, tie ir pilnībā aprīkoti – katrs ir mēbelēts, tam ir savs sanitārais mezgls, virtuve un neatkarīgi regulējama ventilācijas iekārta. Ēkā ir arī koplietošanas telpas aktivitātēm, savukārt teritorija ap ēku ir labiekārtota, ierīkoti plaši zālieni, atpūtas vietas, uzstādīts arī liels skaits ar velo novietnēm.

Ēkas veidotas kā gandrīz nulles enerģijas ēkas, sasniedzot A klases energoefektivitātes rādītājus. Ēkās izmantoti vairāki energoefektivitātes uzlabošanas risinājumi kopējā energopatēriņa samazināšanai.

Pasūtītājs SIA “J12,””  projekta autori SIA “DUAL arhitekti”, būvuzraudzība  SIA “Arhitektūras un Celtniecības Inženieru Dienests” 

Konkurss aptver ne vien Latvijas, bet arī Baltijas valstu vērtīgākās un ilgtspējīgākās ēkas un objektus, konkursu organizē biedrība “Building Design and Construction Council”.

Citas ziņas

Labdarības projekts “Kopā vieglāk” “LNK Labdarības fonds” sadarbībā ar  AS “LNK Industries” realizē jaunu labdarības projektu “Kopā vieglāk” –  rūpīgi sagatavota pārtikas kaste maznodrošinātajiem “LNK Labdarības fonds” sadarbībā ar AS “LNK Industries”…

Atbalsts patversmei “Kaķu māja” Lai atbalstītu Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Veterinārmedicīnas fakultātes (VMF), Mazo dzīvnieku patversmes  darbības nodrošināšanu AS “LNK Industries” sadarbībā ar nekustamo īpašumu aģentūru “Latvia Sotheby’s International Realty” Latvijā patversmei…

LNK Labdarības Fonds kopā ar LNK Industries atbalstījis vērienīgo projektu “Rotaļlietu simfonija.” Projekts “Rotaļlietu simfonija” ir īpaši organizēts Ziemassvētku labdarības koncerts visai ģimenei, kuru decembra izskaņā apmeklēja 600 klausītāji – tostarp bērni…

LNK Industries pārsūdzēs tiesas spriedumu Būvnieku lietā AS “LNK Industries” ir saņēmusi Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru atstāts spēkā Konkurences padomes lēmums tā saucamajā “Būvnieku lietā”. AS “LNK Industries” vēl pabeigs iepazīties…