AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

LNK Industries iegūst atzinību konkursā “Ilgtspējība arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2023”.

“LNK Industries” par būvēto apartamentu ēku studentiem un jaunajiem profesionāļiem – “SHED Co living Riga”, kas atrodas Jelgavas ielā 8, Rīgā, konkursā “Ilgtspējība arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2023” saņem atzinību nominācijā “Ilgtspējīgākā ēka – publiskā ēka”.

Dienesta viesnīcu komplekss iekļaujas vēsturiskajā Jelgavas ielas apbūvē, veidojot sinerģiju ar Latvijas Universitātes mācību korpusiem. Ēkai pielietoti aktuāli apdares materiāli, veidots mūsdienīgs interjers, sakārtota vide, pārdomāts teritorijas labiekārtojums. Interjerā pielietots eksponētais betons un koks, fasādēs plašs logu stiklojums, apzaļumota jumta terase. 

Ēkā ir 240 studio tipa apartamenti, tie ir pilnībā aprīkoti – katrs ir mēbelēts, tam ir savs sanitārais mezgls, virtuve un neatkarīgi regulējama ventilācijas iekārta. Ēkā ir arī koplietošanas telpas aktivitātēm, savukārt teritorija ap ēku ir labiekārtota, ierīkoti plaši zālieni, atpūtas vietas, uzstādīts arī liels skaits ar velo novietnēm.

Ēkas veidotas kā gandrīz nulles enerģijas ēkas, sasniedzot A klases energoefektivitātes rādītājus. Ēkās izmantoti vairāki energoefektivitātes uzlabošanas risinājumi kopējā energopatēriņa samazināšanai.

Pasūtītājs SIA “J12,””  projekta autori SIA “DUAL arhitekti”, būvuzraudzība  SIA “Arhitektūras un Celtniecības Inženieru Dienests” 

Konkurss aptver ne vien Latvijas, bet arī Baltijas valstu vērtīgākās un ilgtspējīgākās ēkas un objektus, konkursu organizē biedrība “Building Design and Construction Council”.

Citas ziņas

RFS uzvar Ziemeļīrijas čempionus Eirokausu sezonu futbola komanda RFS uzsāk ar uzvaru. Jaunās sezonas Čempionu Līgas 1. kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē ar pārliecinošu 3:0 futbola komanda RFS uzvar Ziemeļīrijas čempionus “Larne”. Šī…

Atbalsts “LDV Racing” komandai  AS “LNK Industries” sniedz atbalstu “LDV Racing” komandai, piešķirot 10 000 EUR finansējumu dalībai “DeWALT GrandPrix” – Baltijas autošosejas čempionātā, kura otrā posma sacensības norisinājās Biķernieku trasē, Rīgā,…

Atbalsts bērnu un jauniešu para sportam Daugavpilī Vēlamies dalīties ar jums gandarījumā par aizraujošu un iedvesmojošu pasākumu, ko Rīgas jauniešu parasporta komanda kopā ar treneriem novadīja bērniem un jauniešiem “Bērnu un jauniešu…