AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

Apartamentu komplekss
Vieta
Riga, Latvija
Pasūtītājs
SIA J12
Projekta veids
Projekta autori
SIA DUAL arhitekti
Uzsākts
2021. gada jūlijā
Nodots ekspluatācijā
2022. gada jūlijā

Moderna un ilgtspējīga studentu un jauno profesionāļu apartamentu kompleksa būvniecība Jelgavas ielā 8 un 12, Rīgā tika uzticēta LNK Industries, attīstītājam ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi daudzdzīvokļu ēku būvniecībā.

Apartamentu komplekss SHED Co Living veidots tā, lai iekļautos un papildinātu blakus esošo vēsturisko ēku ansambli Jelgavas ielas rajonā. Divas ēkas, viena sešstāvu ēka un viena četrstāvu ēka, veido perfektu sinerģiju ar Latvijas Universitātes celtnēm un biznesa centru Kilevēnas grāvja pretējā pusē. Komplekss ir būvēts izmantojot betona un koka apdares materiālus, kam nav nepieciešama papildu apkope, savukārt fasādi grezno lieli logi. Kilevēnas grāvja pusē ir izvietota apzaļumota jumta terase, kas rada kompleksam mājīgu un siltu atmosfēru.

Kopumā kompleksā ir pieejami 240 studio tipa dzīvokļi – vienvietīgi un divvietīgi. Iekštelpu interjērs ieturēts modernā un mūsdienīgā stilistikā. Dzīvokļi ir pilnībā mēbelēti, aprīkoti ar virtuvi, vannas istabu, darba un guļamzonu. Viena no apartamentu priekšrocībām ir tas, ka īrnieki var patstāvīgi kontrolēt ventilācijas sistēmu savos apartamentos.

SHED Co living piedāvā plašas koplietošanas telpas, kur iespējams atpūsties, sportot un mācīties. Studentiem un jauniem profesionāļiem ir pieejamas tādas koplietošanas ērtības iekštelpās kā kopstrādes telpa, atpūtas un spēļu telpas, trenažieru zāle, koplietošanas virtuves un kafijas vietas, kā arī āra atpūtas zonas, terase, stāvvietas un velosipēdu novietnes.

Ziņas par projektu

“LNK Industries” par būvēto apartamentu ēku studentiem un jaunajiem profesionāļiem – “SHED Co living Riga”,…
Rīgā, Torņakalnā, Jelgavas ielā 8 un 12 ekspluatācijā nodota jauna, mūsdienīga studentu viesnīca, kurā varēs…
Iezīmējot simbolisku brīdi, kad ir pabeigti apjomīgākie būvdarbi, nosvinēti spāru svētki modernai studentu viesnīcai Rīgā,…