AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

V118 biroju ēka
Vieta
Rīga, Latvija
Pasūtītājs
SIA V118
Projekta veids
Projekta autori
SIA ARX arhitekti
Uzsākts
2021. gada jūnijs
Nodots ekspluatācijā
2023. gada novembrī

LNK Properties ir veicis apjomīgu augstas klases biroju ēkas V118 modernizāciju. Septiņu stāvu ēka piedāvā A klases biroju telpas 7049 m2 platībā. Arvien biežāk uzņēmumi savām vajadzībām iznomā tādu labiekārtotu biznesa vidi un modernas un daudzfunkcionālas telpas kā V118. Skanstes dinamiskā vide, telpas ar pielāgojamu plānojumu un dažādas ērtības padara to par vienu no modernākajiem projektiem Rīgas apkārtnē.

V118 piedāvā biroju telpas, kā maziem startup tipa uzņēmumiem, kam nepieciešams150 m2 telpas nelielai komandai, tā lieliem uzņēmumiem ar A klases prasībām 5000 m2 platībā trijos stāvos. Elastīgais plānojums ļauj viegli sadalīt un apvienot atvērta un slēgta tipa biroju zonas.Pirmajā stāvā atrodas galvenais vestibils, kafejnīca un āra terase, savukārt caur vestibilu ir iespējams piekļūt telpām, kas atrodas starp otru un septīto stāvu. Nomnieku ērtībai ēkas augšējā stāvā ir pieejama plaša apzaļumota terase atpūtai un darbam ārā. Darba vidi patīkamāku padara arī viedā klimata kontrole un gaisa kvalitātes kontrole, kas ir svarīgs faktors darbinieku produktivitāte un labsajūtai.

llgtspēja ir viena no V118 stratēģiskajām prioritātēm. V118 ēka ir sertificēta saskaņā ar LEED, vienu no pasaulē visplašāk izmantotajām zaļo ēku vērtēšanas sistēmām. Domājot par vides ilgtspējas jautājumiem, ēkas renovācijas ietvaros ir uzstādīti saules paneļi un energoefektīvas fasādes, kā arī attīstītājs ir izvietojis elektroauto uzlādes stacijas. Papildus jau modernām un ērtām biroju telpām, labi attīstīta transporta infrastruktūra nodrošina ērtu piekļuvi V118 biroju ēkai ar auto, sabiedrisko transportu, e-skūteriem, kājām un velosipēdu. Nomnieku viesu ērtībai V118 piedāvā autostāvvietu un slēdzamas velosipēdu un e-skūteru novietnes.

Ziņas par projektu

Ekspluatācijā nodota biroja ēka Rīgā – V118 Pēc pārbūves tiek nodota ekspluatācijā mūsdienīga, energoefektīva un…