AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

Ventspilī top Zinātnes un Inovāciju centrs

Uzņēmums LNK Industries realizē mūsdienīgu un Latvijā vēl nebijušu projektu – Zinātnes un inovāciju centru. Projekts ar ES fondu atbalstu tiek īstenots Ventspils degradētajā teritorijā.
Jaunais Zinātnes un inovāciju centrs atradīsies 30 m augstajā un 8818 m2 plašajā mūsdienīgas arhitektūras stila ēkā, kuras fasādes apdare tiks veidota no vara un spoguļstikla. Projekta realizācijas rezultātā tiks labiekārtota un sakārtota publiskā, kā arī izveidota tūrisma un uzņēmējdarbības infrastruktūra. Tāpat tiks izveidots auto stāvlaukums, kurā paredzētas arī elektroauto uzlādes vietas, auto stāvvietas invalīdiem, vecākiem ar bērniem un autobusu stāvvietu zona. Tiks izveidota velo infrastruktūra, parks, rotaļu laukumi, atpūtas un citi elementi.
Zinātnes centrā tiks izveidotas izglītojošās interaktīvas ekspozīciju zāles, zinātnes šovi, laboratorijas, konferenču telpas, mācību klases, laboratorijas un tehniski radošās darbnīcas, kas apmeklētājiem būs pieejamas visos gadalaikos. Izglītojošās ekspozīcijas un jaunizveidotās mācību programmas jau no mazotnes rosinās bērnos un jauniešos interesi par dabas zinātnēm, tehnoloģiju un inženierzinātnes attīstību, veicinot jauniešu interesi ar praktiskām nodarbībām.
Savukārt Inovāciju centrā plānots attīstīt uzņēmējdarbību veicinošās aktivitātes, izveidot biznesa inkubatoru un universālas biroja telpas jauno uzņēmēju piesaistei un atbalstam. Būvdarbus LNK Industries uzsāka 2019. gada rudenī un tos plānots pabeigt līdz 2021. gada beigām. Projekta kopējās izmaksas ir vairāk nekā 19 miljoni eiro, no kurām ES fondu līdzfinansējums ir teju 15 miljoni eiro.
Citas ziņas

Projekta “H3B” būvniecība turpinās Būvdarbi Rīgas vēsturiskajā centrā Hanzas ielā, Rīgā, kur top  A klases dzīvojamais nams, rit pilnā sparā. Daudzdzīvokļu ēka ar komercplatībām pirmajā stāvā, ir lielākais civilās būvniecības projekts, ko…

“Jo vecāks, jo sentimentālāks”, tā sevi intervijā laikrakstam “Dienas Bizness” raksturo AS “LNK Industris” valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs. “Esmu kļuvis par visai sentimentālu cilvēku. Diezgan lielu daļu laika es veltu dažādām labdarības…