AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

Mobilie bunkuri kuģa pārkraušanai

Mobilie bunkuri kuģa pārkraušanai

Mēs specializējamies arī komplekso tehnoloģisko sistēmu izstrādē un ražošanā un esam radījuši novatorisku pieeju beramkravu pārkraušanā – augstas mobilitātes hopper tipa tvertnes jeb bunkurus. Lai palielinātu sēra pārkraušanas efektivitāti Moa ostā, Kubā, to izmantos viens no lielākajiem operatoriem, uzņēmums “Seablinc”.

Šie inovatīvie mobilie bunkuri ir radīti, lai nodrošinātu drošu un efektīvu beramkravu iekraušanu kravas automašīnās, dzelzceļa vagonos un citās tehnikas vienībās, kas nepieciešamas tālākai transportēšanai pa sauszemi.

Kā skaidro LNK Industries direktors Genadijs Kamkalovs : “Šāda mēroga mobilais bunkurs kuģa pārkraušanai ir ražots, montēts un testēts mūsu speciālistu stingrā uzraudzībā tepat Latvijā. Šī jaunā iekārta spēj apstrādāt vairāk nekā 130 t kravas ar pārkraušanas jaudu, kas pārsniedz 1000 t/h, nodrošinot iespēju pārkraut jebkāda tipa beramkravas. Bunkurs tiek transportēts uz Kubu izjauktā veidā, lai tur tiktu montēts šā gada aprīlī. Šis projekts apliecina mūsu uzņēmuma apņemšanos un spēju sniegt globālus risinājumus loģistikas un pārkraušanas nozarē”.

Ar progresīvām tehnoloģijām aprīkotie mobilie bunkuri spēj pārkraut dažāda veida beramkravas, garantējot ilgstošu izturību pret koroziju un nolietojumu. Šie risinājumi ostās ir ļoti efektīvi, samazina gaisa un trokšņa piesārņojumu, uzlabo procesu efektivitāti un veicina apkārtējās vides aizsardzību.

Vairāk par šo projektu lasiet Dienas Bizness. 

Citas ziņas

Projekta “H3B” būvniecība turpinās Būvdarbi Rīgas vēsturiskajā centrā Hanzas ielā, Rīgā, kur top  A klases dzīvojamais nams, rit pilnā sparā. Daudzdzīvokļu ēka ar komercplatībām pirmajā stāvā, ir lielākais civilās būvniecības projekts, ko…

“Jo vecāks, jo sentimentālāks”, tā sevi intervijā laikrakstam “Dienas Bizness” raksturo AS “LNK Industris” valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs. “Esmu kļuvis par visai sentimentālu cilvēku. Diezgan lielu daļu laika es veltu dažādām labdarības…