AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

Ēnu diena LNK Industries objektā

Rīgas pils Kastelā, kur LNK Industries patlaban veic restaurācijas un pārbūves darbus, norisinājās Ēnu diena, kuras ietvaros skolēni iepazinās ar būvniecības nozari un tās profesijām.

Zinātkārie jaunieši iepazinās ar mūsu būvdarbu vadītāja ikdienu objektā un būvlaukuma aizkulisēm, kurās viņiem Ēnu dienas ietvaros bija iespēja ielūkoties.

Ēnu diena noteikti dod priekšstatu par ikdienu būvlaukumā, palīdz jauniešiem izvēlēties nākotnes profesiju un plānot savu karjeru ar būvniecību saistītā nozarē. Jo šī ir dinamiska, izaicinājumiem pilna, arī radoša, un tajā pašā laikā ļoti atbildīga profesija.

Būvdarbus Rīgas pils senākajā – Kastelas daļā LNK Industries plāno pabeigt 2024. gadā, projekta pasūtītājs “Valsts nekustamie īpašumi”.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta karjeras izglītības programma skolēniem, kuras laikā viņi apmeklē kādu darba vietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Tās mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Citas ziņas

Šorīt Rīgas domes pārstāvji svinīgā ceremonijā atklāja Sarkandaugavas pārvadu pār dzelzceļa līniju Rīga – Skulte, un tā ietvaros izbūvēto velo un gājēju celiņu Mangaļi – Sarkandaugava. No plkst. 11:00 Sarkandaugavas pārvads tika…

Ķekavas apvedceļa, kas ir publiskās un privātās partnerības projekts ceļu būvniecībā, izbūves darbi turpinās. Šajā projektā LNK Industries ir atbildīgi par četriem objektiem — apvedceļa infrastruktūras sastāvdaļām — tostarp, par diviem pārvadiem.…