AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

Ēnu diena LNK Industries objektā

Rīgas pils Kastelā, kur LNK Industries patlaban veic restaurācijas un pārbūves darbus, norisinājās Ēnu diena, kuras ietvaros skolēni iepazinās ar būvniecības nozari un tās profesijām.

Zinātkārie jaunieši iepazinās ar mūsu būvdarbu vadītāja ikdienu objektā un būvlaukuma aizkulisēm, kurās viņiem Ēnu dienas ietvaros bija iespēja ielūkoties.

Ēnu diena noteikti dod priekšstatu par ikdienu būvlaukumā, palīdz jauniešiem izvēlēties nākotnes profesiju un plānot savu karjeru ar būvniecību saistītā nozarē. Jo šī ir dinamiska, izaicinājumiem pilna, arī radoša, un tajā pašā laikā ļoti atbildīga profesija.

Būvdarbus Rīgas pils senākajā – Kastelas daļā LNK Industries plāno pabeigt 2024. gadā, projekta pasūtītājs “Valsts nekustamie īpašumi”.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta karjeras izglītības programma skolēniem, kuras laikā viņi apmeklē kādu darba vietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Tās mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Citas ziņas

Projekta “H3B” būvniecība turpinās Būvdarbi Rīgas vēsturiskajā centrā Hanzas ielā, Rīgā, kur top  A klases dzīvojamais nams, rit pilnā sparā. Daudzdzīvokļu ēka ar komercplatībām pirmajā stāvā, ir lielākais civilās būvniecības projekts, ko…

“Jo vecāks, jo sentimentālāks”, tā sevi intervijā laikrakstam “Dienas Bizness” raksturo AS “LNK Industris” valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs. “Esmu kļuvis par visai sentimentālu cilvēku. Diezgan lielu daļu laika es veltu dažādām labdarības…