AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

Atbalsts LDV Racing komandai

Atbalsts “LDV Racing” komandai

 AS “LNK Industries” sniedz atbalstu “LDV Racing” komandai, piešķirot 10 000 EUR finansējumu dalībai “DeWALT GrandPrix” – Baltijas autošosejas čempionātā, kura otrā posma sacensības norisinājās Biķernieku trasē, Rīgā, kur talantīgā autosportisti Lelde Jukāma BTC1 klasē izcīna godpilno trešo vietu.

Lelde sacensībās startēja ar savu uzticamo Mini Cooper un pierādīja, ka ar neatlaidību un degsmi var sasniegt lieliskus rezultātus. AS “LNK Industries” ir priecīgi par Leldes panākumiem un lepojas ar viņas sasniegumiem autosportā. Lelde Jukāma ir enerģijas un optimisma pilna, nebaidoties izvirzīt lielus mērķus. Tikai pirms pāris gadiem viņa uzsāka savu ceļu autosportā, bet jau tagad ir pierādījusi, ka ir spējīga uz lieliem sasniegumiem.

“Mēs uzskatām, ka, lai veidotu stipru un veselu sabiedrību, ir ļoti būtiski atbalstīt sportu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī veicināt jauno sportistu turpmāko attīstību,” norāda AS “LNK Industries” direktors Genadijs Kamkalovs.

Leldei šajās sacensībās iegūtā godpilnā 3. vieta ir liels solis uz priekšu un iedvesma turpināt attīstīties un sasniegt vēl augstākus mērķus. Lelde pati par savām autosporta gaitām saka: “Netipiski citiem autosportistiem mana īstā iepazīšanās ar autosportu ir notikusi pavisam nesen. Atceros, kā bērnībā kopā ar tēti aizrautīgi vēroju F1 sacensības TV un nedaudz reizes skatoties autorallija un autokrosa posmus klātienē. Es uzskatu, ka savus sapņus vajag teikt skaļi. Esmu pārliecināta, ka potenciāls ir katram. Pilnīgi visās lietās ir svarīgi saprast, kas patīk, pēc tam atliek tikai darīt.”

AS “LNK Industries” atbalsta ne tikai Leldi Jukāmu, bet arī citus talantīgus sportistus, veicinot sporta izaugsmi Latvijā un veidojot platformu, kas ļauj sasniegt izcilus rezultātus gan vietējā, gan starptautiskā mērogā.

Citas ziņas

RFS uzvar Ziemeļīrijas čempionus Eirokausu sezonu futbola komanda RFS uzsāk ar uzvaru. Jaunās sezonas Čempionu Līgas 1. kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē ar pārliecinošu 3:0 futbola komanda RFS uzvar Ziemeļīrijas čempionus “Larne”. Šī…

Atbalsts “LDV Racing” komandai  AS “LNK Industries” sniedz atbalstu “LDV Racing” komandai, piešķirot 10 000 EUR finansējumu dalībai “DeWALT GrandPrix” – Baltijas autošosejas čempionātā, kura otrā posma sacensības norisinājās Biķernieku trasē, Rīgā,…

Atbalsts bērnu un jauniešu para sportam Daugavpilī Vēlamies dalīties ar jums gandarījumā par aizraujošu un iedvesmojošu pasākumu, ko Rīgas jauniešu parasporta komanda kopā ar treneriem novadīja bērniem un jauniešiem “Bērnu un jauniešu…