AS LNK INDUSTRIES
Skanstes iela 27, Rīga,
Latvija, LV-1013

Tel.: +371 6743 9900
email: office@lnk-industries.lv

Projekta “H3B” būvniecība turpinās

Projekta “H3B” būvniecība turpinās

Būvdarbi Rīgas vēsturiskajā centrā Hanzas ielā, Rīgā, kur top  A klases dzīvojamais nams, rit pilnā sparā. Daudzdzīvokļu ēka ar komercplatībām pirmajā stāvā, ir lielākais civilās būvniecības projekts, ko līdz šim “LNK Industries” ir būvējis.

Esam pabeiguši 968 pāļu izbūvi, gar Hanzas ielu izbūvēta  pagaidu atbalstsiena (Berlīnes tipa), kā arī demontēta transformatoru apakšstacijas ēka, atbrīvojot vietu jaunajai būvei. Patlaban aktīvi notiek zemes rakšanas darbi, pāļu galu ciršana un gruntsūdeņu pazemināšana. Paralēli nepārtraukti veicam  gruntsūdeņu monitoringu, ģeotehnisko uzraudzību un blakus esošo ēku monitorings. Drīzumā uzsāksim režģogu betonēšanas darbus un pagrabstāva pamatu plātnes izbūvi, kas ir būtiski projekta turpinājumam.

Ēka atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma aizsardzības zonā, tādēļ būvdarbi tiek īstenoti ar pietāti un cieņu pret kultūrvēsturisko mantojumu. Ēku plānots nodot ekspluatācijā 2026. gada sākumā. Projekta attīstītājs LNK Properties, arhitektūras un iekštelpu dizaina autori ir AB3D.

Citas ziņas

Projekta “H3B” būvniecība turpinās Būvdarbi Rīgas vēsturiskajā centrā Hanzas ielā, Rīgā, kur top  A klases dzīvojamais nams, rit pilnā sparā. Daudzdzīvokļu ēka ar komercplatībām pirmajā stāvā, ir lielākais civilās būvniecības projekts, ko…

“Jo vecāks, jo sentimentālāks”, tā sevi intervijā laikrakstam “Dienas Bizness” raksturo AS “LNK Industris” valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs. “Esmu kļuvis par visai sentimentālu cilvēku. Diezgan lielu daļu laika es veltu dažādām labdarības…