Atklāta vēstule Rīgas domes priekšsēdētājam un Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejai

AS “LNK INDUSTRIES” nosūta Rīgas domes priekšsēdētājam un Rīgas domes  Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas deputātiem atklātu vēstuli  - informāciju par Mežaparka estrādes tāmi.

AS “LNK Industries”, izvērtējot pēdējā laikā izskanējušo, tostarp arī nespeciālistu interpretēto informāciju par Mežaparka Lielās estrādes tāmes izvilkumiem, aicina Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas deputātus rūpīgi un objektīvi izvērtēt sniegto informāciju. Publiskotā informācija ir izrauta no konteksta, tā tiek modificēta, acīmredzami, ar mērķi veidot atpazīstamības un politisko ambīciju apmierināšanas kampaņu atsevišķiem cilvēkiem. Atklātās vēstules mērķis ir sniegt objektīvu informāciju par it kā neatkarīgā eksperta slēdzienu. LNK Industries adresātiem nosūtījis publiski apspriesto tāmes pozīciju skaidrojumu, vienlaikus aicinot novērst iesaistīto personu interešu konfliktu, nebūt par svešu politisko uzvedumu statistiem un pašiem rūpīgi analizēt katru skaitli.

Atklātās vēstules pilns teksts publicēts laikrakstā "Dienas Bizness".