hide show

Būvniecības tehnikas parks

Apraksts: LNK Industries ir savs celtniecības un palīgtehnikas parks, kas nodrošina nepārtrauktu ražošanas procesu un optimālas izmaksas.

LNK Industries ir sava betona rūpnīca un vairāk nekā 100 pārvietojamās tehnikas vienību: betona vedēji, betona sūkņi, pārvietojamie un stacionārie paceļamie krāni, pāļu dzenamās mašīnas, buldozeri, ekskavatori, vilcēji, specializētas transporta platformas utt. Daudzas no tām ir unikālas un Baltijas valstīs pieejamas nelielā skaitā.

Viens no jaudīgākajiem tehnikas parkiem Latvijā ir garantija tam, ka LNK Industries vienmēr izpilda darbus kvalitatīvi un noteiktajos termiņos, ievērojot ekoloģiskās prasības un rūpīgi izturoties pret resursu izmantošanu.

Visa LNK Industries tehnika ir nodrošināta ar augstas klases operatoriem un ir spējīga darboties triju maiņu režīmā.

Savs celtniecības tehnikas parks – tā ir ļoti spēcīga konkurētspējīga priekšrocība: klienti var rēķināties, ka pasūtījumi tiks izpildīti īsā laikā un ar mazākiem izdevumiem, turklāt ar garantiju, ka darbuzņēmējs turēs doto vārdu. Tādēļ LNK Industries pastāvīgi atjauno savu tehnoloģisko potenciālu un pēdējo piecu gadu laikā šiem mērķiem novirzīti vairāk nekā 5 miljoni eiro.

Galerija