LNK Industries ir līderis vērienīgu ražošanas un būvniecības projektu plānošanā un īstenošanā Baltijas valstīs. Uzņēmuma ilggadējā pieredze, plašās zināšanas un inovatīvā pieeja ļauj piedāvāt efektīvus risinājumus un projektu realizāciju no A līdz Z.

LNK Industries specializējas daudzfunkcionālu objektu – termināļu, infrastruktūras un ražošanas, hidrotehnisko un civilo objektu – būvniecībā, kā arī šo objektu aprīkošanā ar mūsu projektētām un izgatavotām transportēšanas tehnoloģiskajām sistēmām.

Realizējot savus projektus, uzņēmums izmanto tikai iekšējos resursus. Tādēļ mēs varam garantēt augstu kvalitāti visiem būvelementiem un tehnoloģiskajām iekārtām, nodrošināt darbu izpildi laikā.

Projektu realizāciju nodrošinām ar trīs LNK Industries uzņēmumu palīdzību – Latvijas tilti (hidrotehnisku projektu realizācija, dzelzsbetona konstrukciju ražošana, kā arī tiltu un ceļu pārvadu projektēšana un būvniecība), LNK Industries (civilo un industriālo ēku projektēšana un būvniecība) un TTS (transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta iekārtu ražošana, kā arī dažādas sarežģītības un gabarītu metālkonstrukciju ražošana). Nepieciešamības gadījumā piesaistām arī citus LNK Group uzņēmumus, kas specializējas inženierijas jautājumos.

Uzņēmuma darbība ir sertificēta atbilstoši starptautiskajiem standartiem ISO 14001:2015, ISO 9001:2015 un OHSAS 18001:2007. Tas nozīmē, ka uzņēmuma vadības sistēma atbilst prasībām, ko nosaka vides vadības standarts ISO 14001:2015, kvalitātes vadības standarts ISO 90012015 arodveselības un darba drošības pārvaldības standarts ISO 45001:2018 un energopārvaldības standarts ISO 50001:2018.

Mēs īstenojam projektus ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas Savienības un NVS valstīs.